Zaloguj Odzyskaj hasło

Rejestracja

*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Zarejestruj
Close to the markets… close to you!

Szybki kontakt

22 739 04 44
696 404 404
dafa@dafa-polska.pl

Przedsiębiorstwo Fair Play 2012

07.12.2012

Jesteśmy dumni, że po raz piąty zostaliśmy docenieni przez Kapitułę Programu i dołączyliśmy do grupy „Przedsiębiorstw Fair Play”, czyli sprawdzonych firm, które na co dzień respektują wartości etyczne i wzorowo wywiązują się ze swoich zobowiązań zarówno wobec klientów jak i dostawców. Przedsiębiorstw, przywiązujących dużą wagę do zasad społecznej odpowiedzialności biznesu, stosowania najwyższych standardów etycznych oraz rzetelnego traktowania kontrahentów, pracowników, a także wywiązywania się ze zobowiązań podatkowych.

Certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play" odebrali przedstawiciele firmy Interchemall podczas uroczystej gali, która odbyła się 07 grudnia 2012 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

W ostatnich latach coraz więcej firm dostrzega znaczenie przestrzegania uczciwych zasad, rzetelnego traktowania pracowników, klientów i kontrahentów oraz sumiennego wywiązywania się ze zobowiązań podatkowych. Wzrasta także społeczna odpowiedzialność biznesu, czego przykładem może być udział przedsiębiorstw we wszelkiego rodzaju działaniach charytatywnych, wspieraniu fundacji i stowarzyszeń użyteczności publicznej. Przedsiębiorstwa biorące udział w programie, respektując wartości etyczne na co dzień, doskonale radzą sobie na rynku odnosząc sukcesy gospodarcze. Potwierdza to tezę, że etyka i biznes nie są sprzeczne.

Jesteśmy zaszczyceni, iż w tym roku po raz kolejny firma Interchemall znalazła się w gronie laureatów rankingu Fair Play. Wyróżnienie to stanowi potwierdzenie, że bliska współpraca i partnerstwo wspiera rozwój firmy oraz umacnia wizerunek Interchemall jako dobrego pracodawcy i rzetelnego partnera.

DAFA Polska sp. z o. o. | ul. Chemiczna 18 | Natolin 05-825 Grodzisk Mazowiecki | tel: 22 739 04 44, kom: 696 404 404 | email: dafa@dafa-polska.pl
Copyright © 2012 DAFA Polska sp. z o. o.
Created by PostFactum