Zaloguj Odzyskaj hasło

Rejestracja

*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Zarejestruj
Close to the markets… close to you!

Uszczelnienia dla klimatyzacji i wentylacji


Jako Klient Interchemall i DAFA masz prawo spodziewać się z naszej strony szczegółowej i fachowej wiedzy w obszarze HVAC. Jest ona wynikiem wielu lat współpracy z licznymi firmami z branży HVAC, podczas których zbieraliśmy doświadczenie w tym obszarze.

Bezpieczne rozwiązania, optymalna wydajność

Aggregates Overview

 

W ofercie dostępne:

Cable Seals

Uszczelnienia do kabli (Cable seals)

Elastyczne uszczelnienia kablowe to prosty, szybki i skuteczny sposób na zapewnienie całkowitej izolacji wokół kabli. 

Stosując nasz produkt, można przyłączyć całe okablowanie z zainstalowanymi już wtyczkami. Takie rozwiązanie stanowi oszczędność czasu podczas produkcji, a w razie konieczności serwisowania rekukuje konieczność ponownego zakładania gniazd wtyczkowych.

Sealing Strips
Pasy uszczelniające (Sealing strips)
 
Pasy uszczelniające to uszczelnienia produkowane w oparciu o szeroką gamę materiałów polimerowych. Wybór materiału opiera się na specyficznych wymaganiach dla danego urządzenia.
Produkty dostępne w niestandardowych wymiarach. 
 
Gaskets

Uszczelki (Gaskets)

Uszczelki pełnią ważną rolę w zapewnianiu wysokiej wydajności szczelnego urządzenia. Podczas produkcji mamy możliwość produkować je we wszelkich kształtach i rozmiarach z szerokiego spektrum dostępnych materiałów polimerowych. Produkty dostępne z klejem lub bez kleju.

Nasz Dział Badań i Rozwoju pomoże Ci w realizacji Twojego projektu.

Thermal Insulation

Izolacja cieplna (Insulation)

Izolacja cieplna, przewidziana, by zapobiegać skraplaniu. Jest to istotny element dla zapewnienia wydajności instalacji. W naszae ofercie dysponujemy rozwiązaniami spełniającymi wymogi przeciwpożarowe a także czyszczenia i niskiego pochłaniania wody.

Thermal Insulation

Kołnierze do rur

Uniwersalne uszczelnienia do przewodów rurowych, to elastyczne kołnierze przeznaczone do uszczelniania wszystkich typowych rodzajów rur. Instalacja kołnierza jest prosta i szybka, odbywa się bez użycia specjalnych narzędzi, kleju czy uszczelniacza.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Galeria
DAFA Polska sp. z o. o. | ul. Chemiczna 18 | Natolin 05-825 Grodzisk Mazowiecki | tel: +48 22 739 04 44, kom: +48 696 404 404 | email: dafa@dafa-polska.pl
Copyright © 2012 DAFA Polska sp. z o. o.
Created by PostFactum