Zaloguj Odzyskaj hasło

Rejestracja

*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Zarejestruj
Close to the markets… close to you!

Przemysł budowlany


Branża budowlana charakteryzuje się rygorystycznymi wymaganiami dla produktów, zarówno jakościowymi jak i prawnymi. DAFA Polska, jako lider z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem na rynku materiałów wytwarzanych z tworzyw sztucznych, stara się sprostać tym oczekiwaniom.

Wyroby budowlane które oferujemy, w zależności od zastosowania, dopuszczane są do obrotu zgodnie z obowiązującymi wymaganiami prawnymi.

Nasi inżynierowie, wspólnie z klientami opracowują rozwiązania, skupiając uwagę na tym, aby produkty w sposób optymalny spełniały swoje funkcje jakościowe i aplikacyjne. Zawsze służymy fachowym wsparciem technicznym. 

Projektujemy nasze wyroby na bazie pianek: poliuretanowych (PU) w tym melaminy, polietylenowych (PE), PORONU, polichlorku winylu (PVC), gum komórkowych (EPDM), błon klejowych na różnorodnych nośnikach, w wersji bez kleju, samoprzylepnej i dwustronnie samoprzylepnej.

Znajdują one zastosowanie w:

- budownictwie szkieletowym
- budowie dachów i fasad
- izolacjach termicznych i akustycznych
- w systemach klimatyzacji i wentylacji
- pracach wykończeniowych

Zachęcamy do skorzystania z naszej wiedzy i wieloletniego doświadczenia nabytego przy współpracy z liderami branży budowlanej.

Zalecamy, aby wyroby tworzone na potrzeby finalnych Klientów, były testowane i badane przez odbiorców w systemach.Galeria
DAFA Polska sp. z o. o. | ul. Chemiczna 18 | Natolin 05-825 Grodzisk Mazowiecki | tel: +48 22 739 04 44, kom: +48 696 404 404 | email: dafa@dafa-polska.pl
Copyright © 2012 DAFA Polska sp. z o. o.
Created by PostFactum