Zaloguj Odzyskaj hasło

Rejestracja

*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Zarejestruj
Close to the markets… close to you!

Dlaczego DAFA Polska?

Firma DAFA Polska sp. z o.o. jest uznanym producentem i liderem na rynku wyrobów ze spienionych tworzyw sztucznych. 

W branży przetwórstwa spienionych tworzyw sztucznych stoimy na czele krajowych i zagranicznych producentów. Nasza fabryka mieszcząca się w Natolinie k/Grodziska Mazowieckiego należy do najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych w Europie. Oferujemy naszym klientom to, co najlepsze - najwyższy w Polsce standard wyrobów i najnowocześniejsze technologie.

Jako firma prowadzimy aktywne działania z zakresu CSR (Corporate Social Responsibility) Społecznej Opowiedzialności Biznesu. CSR to dobrowolne, wykraczające poza minimalne wymogi prawne, uwzględnianie przez przedsiębiorstwa problematyki społecznej i środowiskowej w swojej działalności komercyjnej i stosunkach z zainteresowanymi stronami. Od początku działalności kładziemy duży nacisk na ekologię, wnosząc własny wkład do zrównoważonego rozwoju otoczenia. Budujemy długoterminowe i trwałe relacje z uwzględnieniem wartości etycznych, prawa, społeczności lokalnych i otaczającego środowiska.

W firmie DAFA Polska wynagrodzenie pracowników zależy od wyników indywidualnych i finansowych sukcesów firmy.

Pracownikom oferujemy bogaty pakiet świadczeń socjalnych: premie, nagrody jubileuszowe, ubezpieczenia medyczne, ubezpieczenie na życie i od nieszczęśliwych wypadków, dostęp do platformy MultiBenefit.

 
DAFA Polska sp. z o. o. | ul. Chemiczna 18 | Natolin 05-825 Grodzisk Mazowiecki | tel: +48 22 739 04 44, kom: +48 696 404 404 | email: dafa@dafa-polska.pl
Copyright © 2012 DAFA Polska sp. z o. o.
Created by PostFactum