Zaloguj Odzyskaj hasło

Rejestracja

*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Zarejestruj
Close to the markets… close to you!

Uszczelki wylewane FIPFG


DAFA Siglo Sealing Solutions

Grupa DAFA koncentruje się na definiowaniu, rozwijaniu, produkcji i sprzedaży technologii klejenia, zalewania i uszczelniania na bazie doskonałej chemii. Naszym celem jest zapewnienie maksymalnego sukcesu Twoich produktów. DAFA Siglo Sealing Solutions oznacza innowacje i fachową wiedzę o procesach przemysłowych, które pozwalają na znalezienie skutecznych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb rozwiązań, w celu przewidywania oczekiwań klientów.

Dafa Siglo Sealing Solutions
dowiedz się więcej:

Bogusław Burmistrzak
Global Segment Manager White Goods
+48 604 268 768
BB@dafa-polska.pl

Doskonała chemia

Twoje produkty stale się zmieniają i potrzeby rynku rozwijają się. Z tego powodu nie zadowalamy się obecnymi rozwiązaniami i szukamy nowych, które są prostsze, wygodniejsze i wydajniejsze dzięki innowacyjnym produktom i technologii klejenia i uszczelniania na bazie wysokiej jakości surowców. Innowacje, wydajność, serwis i wiedza specjalistyczna. Idealne rozwiązanie, którego szukasz.

 

Produkty

SigloX
Uszczelnienia

SigloCast
Kleje

SigloCast
Żywice do zalewania

Systemy
mieszające i dozujące

 

SigloX - Formed in place foam gaskets (FIPFG)
System wylewanych uszczelek poliuretanowych

SigloX oznacza wodoszczelność.
SigloX to 2-komponentowa pianka poliuretanowa dostarczana w wielu wariantach spełniających wymagania dla uszczelnień różnych elementów, szczególnie zewnętrznych, narażonych m.in. na wodę, kurz i inne zanieczyszczenia.
SigloX oznacza dłuższe życie Twoich produktów.

Niezrównana wytrzymałość i doskonałe dopasowanie.
FIPFG oznacza proces, w którym ciekły PUR jest precyzyjnie nanoszony na wyrób, rozszerza się i przywiera, formując pożądaną uszczelkę.

Uszczelki wylewane SigloX FIPFG PUR to rozwiązania charakteryzujące się zaawansowaną precyzją technologiczną i dużą powtarzalnością. Uszczelki wylewane SigloX FIPFG PUR są trwałe i zachowują swój kształt dopasowany do konkretnych elementów - nawet tych o skomplikowanych wymiarach.

Technologia SigloX FIPFG PUR umożliwia produkcję uszczelek i idealne dostosowanie ich do elementu bez konieczności ręcznej aplikacji. Uszczelki są aplikowane bezpośrednio na wyrobie w jednym cyklu dzięki precyzyjnie sterowanej maszynie CNC. Rezultatem jest najwyższej jakości, jednolite uszczelnienie, doskonałe wykończenie i wydajna produkcja, dzięki czemu metoda ta jest bardzo konkurencyjna.

Zapoznaj się z uszczelkami wylewanymi SigloX FIPFG PUR

 

Uszczelki wylewane SigloX FIPFG PUR - znajdują zastosowanie w wielu branżach takich jak:

 • Oświetlenie
 • Elektronika
 • Szafy sterownicze, rozdzielnice elektryczne
 • Metalowe i tworzywowe obudowy
 • Opakowania
 • Filtry
 • HVAC
 • AGD
 • Motoryzacja
 • Fotowoltaika

Uszczelki wylewane SigloX FIPFG PUR – zalety:

 • Różne rodzaje pianek
 • Wysoki poziom ochrony IP
 • UL 50 E* i UL 94*
 • ISO 846 (VDI 6022)*
 • Odporność na warunki atmosferyczne
 • Szybkie utwardzanie
 • Wysoka powtarzalność < 0.15 mm (ISO9283)

Wysoki poziom precyzji pozwala na wykonywanie złożonych zadań z wysokimi wymaganiami odnośnie tolerancji, wykończenia powierzchni, jakości i szybkości.
* na żądanie

DAFA Siglo Sealing Solutions FIPFG PL.pdf
DAFA Siglo Sealing Solutions FIPFG EN.pdf

 

SigloCast Adhesives
Grupa DAFA oferuje szeroką gamę klejów poliuretanowych przeznaczonych do zastosowań przemysłowych, gdzie niezwykle ważne jest zapewnienie bezpieczeństwa procesu. Specyficzne know-how, które posiada Grupa DAFA jest niezbędne do skutecznego przeprowadzenia procesu klejenia różnych materiałów, takich jak blachy malowane proszkowo, blachy ze stali nierdzewnej, ocynkowanej lub aluminiowej, poliolefinowe tworzywa sztuczne, PMMA, PC, szkło i drewno.

Grupa DAFA ma odpowiednie rozwiązanie do Twoich potrzeb.

DAFA Siglo Sealing Solutions Compounds EN.pdf

 

SigloCast Casting resins
SigloCAST to dwukomponentowa żywica poliuretanowa, przeznaczona do zalewania, która doskonale sprawdzi się w Twojej aplikacji.

SigloCAST może być stosowany w systemach mieszania statycznego lub dynamicznego i zapewnia dokładność mieszania w temperaturze pokojowej. SigloCAST jest idealny do zapewnienia wodoszczelności elementów elektronicznych.

DAFA Siglo Sealing Solutions Compounds EN.pdf

 

Systemy mieszające i dozujące
Grupa DAFA zapewnia bezpieczną i niezawodną pracę systemów mieszających i dozujących dostarczając profesjonalne wsparcie techniczne i kompetencje pierwszej firmy wprowadzającej tą technologię na włoskim rynku.

Nasi wykwalifikowani technicy będą Cię wspierać podczas zakupu nowego lub wymiany obecnego systemu mieszającego i dozującego.

 

Usługowa aplikacja uszczelki, klejenie, zalewanie
DAFA zapewnia swoim klientom także usługi w zakresie posiadanych technologii – aplikacja uszczelki, klejenie, zalewanie. Te wszystkie operacje wykonasz z naszą pomocą szybko i efektywnie. Zyskaj niebywałą elastyczność i wysoką jakość bez inwestycji w maszyny. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia zdobytego przy realizacji setek projektów.

DAFA Siglo Sealing Solutions Contract gasketing EN.pdf

 

DAFA Polska sp. z o. o. | ul. Chemiczna 18 | Natolin 05-825 Grodzisk Mazowiecki | tel: +48 22 739 04 44, kom: +48 696 404 404 | email: dafa@dafa-polska.pl
Copyright © 2012 DAFA Polska sp. z o. o.
Created by PostFactum