Zaloguj Odzyskaj hasło

Rejestracja

*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Zarejestruj
Close to the markets… close to you!

O firmie

Witamy na stronie DAFA Polska!

W branży przetwórstwa spienionych tworzyw sztucznych w ciągu zaledwie kilku lat stanęliśmy na czele krajowych i zagranicznych producentów wyrobów rynkowych ze spienionych tworzyw sztucznych. Oferujemy naszym klientom to, co najlepsze - najwyższy w Polsce standard wyrobów i najnowocześniejsze technologie. Nasz Zakład Produkcyjny należy do najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych nie tylko w kraju, ale i za granicą. W ofercie posiadamy szeroki wachlarz produktów do uszczelnień, izolacji, montażu i wygłuszeń. 

Realizujemy zamówienia niestandardowe, przy czym naszym priorytetem jest dostarczanie Państwu unikalnych, innowacyjnych rozwiązań, całkowicie dostosowanych do konkretnych zastosowań i potrzeb. Dokładamy wszelkich starań, by nasze wyroby zapewniały wyłącznie najwyższe standardy, były przygotowane przy użyciu nowoczesnych technologii i sprawdzonych surowców. W tym celu prowadzimy badania w doskonale wyposażonym laboratorium badawczym, dzięki któremu wytwarzane przez nas produkty podlegają ciągłym innowacjom i modyfikacjom.

Firma DAFA Polska sp. o.o. jest wielokrotnym laureatem programu Fair Play. Celem programu Fair Play afiliowanego przez Krajową Izbę Gospodarczą i organizowanego przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym jest promocja etyki w działalności gospodarczej, rozumianej jako zespół norm rzetelnego postępowania we wzajemnych relacjach przedsiębiorców z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami oraz społecznością lokalną, władzą lokalną i państwową, działań zgodnych z obowiązującym prawem i powszechnie przyjętymi normami społecznymi.

Produkty Dafa odpowiadają standardom europejskim i są w stanie sprostać oczekiwaniom wymagających klientów. Wdrożony system norm ISO 9001:2015 gwarantuje wysoką jakość zarówno produktów jak i serwisu.

DAFA Polska - Close to market, close to you...

Zapraszamy do współpracy!


 

 
DAFA Polska sp. z o. o. | ul. Chemiczna 18 | Natolin 05-825 Grodzisk Mazowiecki | tel: +48 22 739 04 44, kom: +48 696 404 404 | email: dafa@dafa-polska.pl
Copyright © 2012 DAFA Polska sp. z o. o.
Created by PostFactum