Zaloguj Odzyskaj hasło

Rejestracja

*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Zarejestruj
Close to the markets… close to you!

Uszczelnienia

DAFA Polska jest liderem na rynku polskim w produkcji uszczelnień technicznych.

Taśmy uszczelniające

Główną grupę naszych produktów stanowią profesjonalne systemy taśm uszczelniających. W ofercie posiadamy szeroką gamę taśm ze spienionych tworzyw sztucznych, dostępnych w wersjach bez kleju lub pokrytych specjalnymi rodzajami warstw klejowych.

 • Taśmy polietylenowe
 • Taśmy poliuretanowe
 • Taśmy PVC
 • Taśmy z gumy komórkowej EPDM
 • Taśmy butylowe

Ze względu na dużą różnorodność, nasze taśmy uszczelniające są powszechnie stosowane wielu branżach i gałęziach przemysłu.

Formaty i kształtki

Kolejną grupę uszczelnień stanowią formaty i kształtki. Są to wyroby wykonane wg indywidualnego projektu Klienta możliwe do wycięcia z każdego surowca dostępnego w naszej ofercie. Dzięki zaawansowanej technologii i nowoczesnemu parkowi maszynowemu, możemy precyzyjnie wyciąć żądany kształt pojedynczego detalu. Możemy także wycinać metodą KISS CUTTINGU (to unikalna technologia pozwalająca na precyzyjne wycinanie formatów bez przecięcia przekładki papierowej). Dzięki niej towar może być dostarczany na rolach lub w arkuszach. Formaty i kształtki oferujemy w wersji z samej pianki, łączone z innymi tworzywami, w wersji bez kleju, jednostronnie lub dwustronne samoprzylepnej.

 • Formaty PU, PE, PVC i gumy komórkowej EPDM
 • Formaty samoprzylepne
 • Formaty wzmacniane folią, siatką
 • Formaty z przegrodą (aluminium, bitum)

Ze względu na dużą różnorodność, formaty i kształtki uszczelniające są powszechnie stosowane wielu branżach i gałęziach przemysłu.

Taśmy rozprężne PURS

Samoprzylepne taśmy rozprężne, wprowadzone do obrotu zgodnie z aprobatą techniczną AT-15-9260/2014 (produkty budowlane znakowane znakiem B).

Wykonane z elastycznej pianki poliuretanowej PU, nasączonej zawiesiną zmodyfikowanego akrylu. Impregnat akrylowy zdecydowanie podnosi walory użytkowe uszczelnień poliuretanowych. Taśmy rozprężne znajdują szerokie zastosowanie:

 • do uszczelniania i zabezpieczenia przed wnikaniem zanieczyszczeń kurzu i śniegu przy wykonywaniu pokrc dachowych z blachodachówki, blachy trapezowej obróbek kalenicy i koszy dachowych.

Medal Europejski dla Taśm rozprężnych PURS

W 2008 roku Taśmy rozprężne PURS zostały wyróżnione Medalem Europejskim. Jest to wyróżnienie dla produktów charakteryzujących się najwyższą jakością, nie odbiegajacą poziomem od standardów europejskich.

Kliny i uszczelki uniwersalne, profile dachowe i taśmy pod kontrlaty

W tej grupe oferujemy szeroką gamę produktów wykonanych na bazie pianek poliuretanowych PU i polietylenowych PE. Produkty wprowadzone do obrotu zgodnie z aprobatą techniczną AT-15-9260/2014 (kliny, profile, taśmy PE/ PES) oraz normą 12365(taśmy PE/PES) - (produkty budowlane znakowane znakiem B).Produkty głównie stosowane w budownictwie:

 • kliny dachowe przeznaczone do zabezpieczania przed wnikaniem zanieczyszczeń, kurzu i śniegu przy wykonywaniu pokryć dachowych (w tym obróbek klenicy, komiów, koszy dachowych)
 • profile dachowe przeznaczone do zabezpieczania szczelin w dachach krytych blachą (blachodachówką, blachą trapezową lub blachą falistą)
 • taśmy pod kontrłaty, przeznaczone do niwelowania nierówności między kontrłatami, membraną dachową a krokwiami, a także uszczelniania i zabezpieczenia przed nawiewaniem wody do warstwy termoizolacji

Uszczelki domowe

DAFA Polska posiada w swojej ofercie najszerszą w kraju gamę samoprzylepnych uszczelek. Doskonale chronią przed zimnem, kurzem i wilgocią, oszczędzają energię i są dobrym izolatorem dźwięku. W zależności od rodzaju, charakteryzują się różną odpornością na temperaturę, wodę i odkształcenia. Uszczelki do lat stosowane:

Medal Europejski dla Uszczelek domowych Interchemall.

W 2011 roku Uszczelki domowe Interchemall zostały wyróżnione Medalem Europejskim. Jest to wyróżnienie dla produktów charakteryzujących się najwyższą jakością, nie odbiegajacą poziomem od standardów europejskich.

Unikalne właściwości pozwalają na stosowanie naszych produktów w różnych obszarach i branżach przemysłu, dlatego bardzo ważny jest odpowiedni dobór produktu dla danej aplikacji. W razie jakichkolwiek pytań prosimy wysłać zapytanie.


Galeria

DAFA Polska sp. z o. o. | ul. Chemiczna 18 | Natolin 05-825 Grodzisk Mazowiecki | tel: +48 22 739 04 44, kom: +48 696 404 404 | email: dafa@dafa-polska.pl
Copyright © 2012 DAFA Polska sp. z o. o.
Created by PostFactum