Zaloguj Odzyskaj hasło

Rejestracja

*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Zarejestruj
Close to the markets… close to you!

Wygłuszenia

Firma DAFA Polska jest producentem materiałów wygłuszeniowych. Wykorzystanie w tym celu spienionych tworzyw sztucznych pozwala na uzyskanie bardzo wysokiej skuteczności ochrony przed hałasem.

W wygłuszeniach dobór właściwego surowca i technologii jego wykonania, zależy od takich czynników jak: struktura wytłumianej powierzchni, rodzaj i natężenie hałasu, warunki zewnętrzne oraz oczekiwany stopnień redukcji hałasu. Oznacza to, że większość wygłuszeń projektowana i produkowana jest po konsultacji i bezpośrednio pod zamówienia Klienta. Na życzenie Klienta oferujemy fachowe doradztwo, poparte długoletnim doświadczeniem w branży.

Naszym Klientom oferujemy formaty, maty wygłuszające i kształty docinane według przesłanego projektu, produkowane na bazie:

Pianki mogą być łączone ze specjalnymi foliami zabezpieczającymi przed zanieczyszczeniami i wilgocią. Na życzenie Klienta wykonujemy wielowarstwowe laminaty z dodatkowymi przegrodami bitumu lub PVC. Nasze produkty znajdyją zastosowanie:

  • w przemyśle maszynowym do wygłuszeń maszynowni, kapsuł, komór i obudów maszyn i urządzeń
  • w AGD i RTV do wygłuszeń obudów, kolumn i głośników
  • w przemyśle transportowyym do wygłuszeń, maszynowni, ładowni, luków bagażowych.

Taśmy PE - samoprzylepne, wykonane z pianki polietylenowej o zamkniętej strukturze komórkowej.Taśmy znajdują zastosowane:

  •  w budownictwie szkieletowym - taśmy akustyczne przeznaczone do wytłumiania drgań przenoszonych z konstrukcji na elementy zabudowy. 

Unikalne właściwości pozwalają na stosowanie naszych produktów w różnych obszarach i branżach przemysłu, dlatego bardzo ważny jest odpowiedni dobór produktu dla danej aplikacji. W razie jakichkolwiek pytań prosimy wysłać zapytanie.


Galeria

DAFA Polska sp. z o. o. | ul. Chemiczna 18 | Natolin 05-825 Grodzisk Mazowiecki | tel: +48 22 739 04 44, kom: +48 696 404 404 | email: dafa@dafa-polska.pl
Copyright © 2012 DAFA Polska sp. z o. o.
Created by PostFactum